برای تخفیف خرید پالتو، در تابستان خرید کنید

در طول فصل تابستان، اکثر مردم هرگز به خرید یک پالتو فکر نمی‌کنند، اما اگر یکی از آن‌ها را ببینید، معمولاً می‌توانید آن را با تخفیف زیادی تهیه کنید.
به عنوان مثال، پالتو پوست ماری توید دونگال من از یک بازار کثیف در درسدن آمد که وقتی هوا در بیرون صد درجه یا حدود 38 درجه سانتیگراد بود خریدم. چون هیچ کس دیگری علاقه ای نداشت، من آن را به قیمت پنج دلار گرفتم.
کاملاً شکل بود، از پارچه ای سنگین ساخته شده بود، به خوبی می پوشد، همیشه پالتو چرم زنانه زیبا به نظر می رسد، و من برای آن تعریف های زیادی دریافت می کنم. اگر به فروشگاه بروم، یک پالتوی مشابه حداقل هزار دلار برایم هزینه دارد.
به شخصه، اکثر کت های من همگی قدیمی هستند، زیرا من پارچه های سنگین تر را دوست دارم. من از تفاوت در بافت ها خوشم می آید و معمولاً بسیار خوب می پوشند.
پالتو
آن‌ها با لباس‌هایی که دیگران می‌پوشند پالتو چرم متفاوت هستند، آن‌ها جزئیات کلاسیک را دارند، دکمه‌های کوچکی در پشت دریچه دارند، بنابراین من واقعاً می‌توانم وقتی بیرون باد و سرد است گرم بمانم، و در کل، ظاهر متفاوتی دارد.
اگر خود را در بریتانیا یافتید، حتماً به فروشگاه‌های قدیمی سر بزنید یا می‌توانید به eBay.co.uk بروید و کت‌های قدیمی را جستجو کنید.
اکثر فروشندگان در سراسر جهان ارسال می‌کنند و بنابراین شما می‌توانید با بودجه کم، قطعه‌ای را پیدا کنید که واقعاً متناسب با سبک شما باشد.
بنابراین، در آخر، اجازه دهید به شما بگویم که وزن برای یک پالتو و بلوک سقفی بسیار مهم است. امروزه 18 یا 19 اونس چیزی است که به عنوان وزن پالتو در نظر گرفته می شود.
در گذشته، شما باید به دنبال پارچه های 28 یا 30 انسی باشید. اکثر شرکت‌ها دیگر آن پارچه‌های سنگین را ارائه نمی‌کنند و به همین دلیل است که من واقعاً به سبک قدیمی علاقه دارم.
 • منابع:
  1. How To Buy An Overcoat
 • تبلیغات: 
  1. آیا سارقان موزه بریتانیا دستگیر شدند؟
  2. داستانهای موفقیت استارتاپ های بزرگ ایران!
  3. کاشت نهال فلفل دلمه ای در گلدان
  4. مرگ مشکوک پیرمرد با خوردن توت فرنگی